Moja Domowa Sieć WIFI Warszawa

Kłopoty z dostępem do internetu?  Sieć Wi-Fi nie działa? A może nadszedł już czas by mieć własną sieć bezprzewodową w domu?

Pogotowie Komputerowe Mokotów oferuje pomoc w instalacji i konfigurowaniu routera Wi-Fi, podłączenia komputerów domowych do sieci bezprzewodowej, inspekcja zabezpieczeń komputerów.

Jeśli zmieniłeś operatora internetowego, i nie możesz poradzić sobie z ustawieniami sieci, zmieniłeś router i jego konfiguracja nastręcza Ci trudności,  skontaktuj się z nami!

Chcesz mieć pewność  że twoje dane są bezpieczne? 

Szerokopasmowy dostęp do Internetu i WiFi sprawiają, że zapewnienie bezpieczeństwo w sieci staje się coraz większym wyzwaniem.

Istnieje wiele otwartych sieci i bardzo istotne jest czy ktoś obcy nie podłącza się do nich by korzystać z połączenia internetowego – otwarta sieć może umożliwić obcej osobie dostęp do plików w twoim komputerze! To się zdarza dość często…

Nie wyłączaj dostępu do Internetu, pozwól nam zabezpieczyć twoją sieć!

Nawet jeśli masz już zabezpieczoną sieć, możemy pomóc Ci efektywniej z niej korzystać:

  • Potrzebujesz udostępniać pliki między komputerami ale jesteś już zmęczony przenoszeniem ich na pamięciach przenośnych?
  • Słyszałeś o zaletach pracy sieciowej , ale nie umiesz tego wdrożyć?
  • A może po prostu chcesz kupić nową drukarkę bezprzewodową, ale nie wiesz jaką wybrać i jak ją podłączyć?

Bez względu na to, czego potrzebujesz – od zabezpieczenia sieci, przez instalację i konfigurację routerów, po serwery i drukarki działające w sieci – Pogotowie Komputerowe Mokotów pomoże Ci dokonać najlepszego wyboru, umożliwiającego realizację twoich potrzeb związanych z pracą w sieci.

Skontaktuj się z nami dziś!!!