Możemy Państwu zaoferować:

  • kompleksowe rozwiązania informatyczne,
  • szerokiego zakresu usług,
  • różne formy współpracy.

Jesteśmy elastyczni, dzięki czemu możemy sprostać Państwa wymaganiom!

Wychodzimy z założenia, że dobro klienta jest sprawą priorytetową i w razie awarii należy szybko zastosować rozwiązanie pozwalające na normalną pracę.

Proponowane sposoby współpracy:

  • Bez podpisywania umowy – jest to najprostsza forma współpracy jaką proponujemy. Oferujemy wszystkie świadczone przez nas usługi oprócz pomocy telefonicznej oraz zdalnej. Rozliczenie następuje po wykonaniu usługi.
  •  Umowa na świadczenie usług – zawarcie umowy na obsługę informatyczną zapewnia Państwu dostęp do pomocy telefonicznej oraz zdalnej. Przy negocjacji umowy ustalane są szczegółowy zakres obsługi warunki umowy. Przy zawarciu umowy jesteśmy w stanie zaoferować Państwu atrakcyjne stawki na świadczone usługi. Zawarcie umowy umożliwia wynegocjowanie korzystniejszych warunków współpracy.

Umowa ryczałtowa – w ramach stałej miesięcznej opłaty oferujemy kompleksowe, długofalowe rozwiązania oraz zapewniamy stałą opiekę informatyczną w Państwa firmie. Dzięki temu mają Państwo stałe miesięczne wydatki na obsługę informatyczną niezależnie od ilości czasu jaki poświęcamy na Państwa obsługę.

Przykładowe formy zawarcie umowy ryczałtowej:

  • Liczba godzin opieki informatycznej w miesiącu jest ustalona w umowie. Gwarantowana jest pełna opieka serwisowa, ustalony czas reakcji oraz stały kontakt telefoniczny z serwisantem. Po wyczerpaniu określonego w umowie limitu godzin, pozostały czas pracy rozliczany jest według ustalonych stawek.
  • Opieka informatyczna bez ograniczeń czasowych. Przy ustalonej stałej miesięcznej opłacie ryczałtowej, gwarantowana jest pełna opieka serwisowa, określony czas reakcji oraz stały kontakt telefoniczny z serwisantem.

 

Płatność za usługi  w umowie ustalane są stawki za konkretne usługi świadczone w Państwa firmie. Płatności odbywają się albo zaraz po wykonaniu usługi i jej zafakturowaniu albo na koniec okresu rozliczeniowego ustalonego w umowie. Przy wyborze takiej formy współpracy nie płacaą Państwo żadnych opłat ryczałtowych. W przypadku gdy część usług objęta jest umową ryczałtową, w ten sposób rozliczane są nie objęte nią usługi.

 Serwis Komputerowy Wilanów zachęca do kontaktu już dziś….